WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 45/60 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 20/45 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/60 (55%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bulat Galiev | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Bulat Galiev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bulat Galiev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bulat Galiev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bulat Galiev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bulat Galiev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bulat Galiev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Russia
16.10.97, 26 Jaar
16.10.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Bulat Galiev vs. Michalis Sakellaridis - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Bulat Galiev form & Michalis Sakellaridis form
Bulat Galiev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |