WEDSTRIJD
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Buvaysar Gadamauri | Jesse De Jager | 6-2, 6-2 | M15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
05.04.02, 21 Jaar
05.04.02, 21 Jaar
Buvaysar Gadamauri vs. Jesse De Jager - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Buvaysar Gadamauri | Jesse De Jager | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Buvaysar Gadamauri form & Jesse De Jager form
Buvaysar Gadamauri - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 1-6, 6-3, 5-0, Samir Hamza Reguig - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-63, 1-6, 3-3, - Buvaysar Gadamauri - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 7-61, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. David Poljak | 6-2, 6-77, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-73, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. John Sperle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |
Jesse De Jager - laatste wedstrijden
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Linus Videhult | 6-77, 3-4, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 4-5, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 2-0, Tomas Lanik - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Mineo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Admir Kalender | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Struk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 5-5, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Savoldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Davlianidze | 7-64, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Alex Kuperstein | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |