WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Carlo Alberto Fossati | Janos Fekete | 6-2, 2-6, 10-6 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
27.01.99, 25 Jaar
27.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
06.02.01, 23 Jaar
06.02.01, 23 Jaar
Carlo Alberto Fossati vs. Janos Fekete - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Carlo Alberto Fossati | Janos Fekete | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Carlo Alberto Fossati form & Janos Fekete form
Carlo Alberto Fossati - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renlong Pang | 1-6, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Gerbaud | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Felix Mischker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 7-62, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 6-2, 6-73, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Macchione | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-1, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Giulio Perego | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Schenekenberg | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Janos Fekete - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denny Vojtischek | 6-75, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Manuel Lazic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Lazic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Attila Boros | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-2, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Nugent | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
31.08.21 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Marek Semjan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Ribero | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail |