WEDSTRIJD
16.04.19 | 2e ronde | Carlos Gomez-Herrera | Mirza Basic | 5-7, 6-2, 6-1 | San Luis | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Gomez-Herrera | Mirza Basic | |
1e Service % | 54/102 (53%) | 36/83 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/48 (50%) | 23/47 (49%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/83 (43%) | 39/102 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/185 (54%) | 86/185 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 8 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Gomez-Herrera vs. Mirza Basic - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | 2e ronde | Carlos Gomez-Herrera | Mirza Basic | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | San Luis | Clay |
Carlos Gomez-Herrera form & Mirza Basic form
Carlos Gomez-Herrera - laatste wedstrijden
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Corrientes Challenger - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quito Challenger - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.21 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail |