WEDSTRIJD
08.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Carlos Kelaidis | Arturs Lazdins | 6-4, 6-2 | Austria F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
18.04.98, 25 Jaar
18.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
Carlos Kelaidis vs. Arturs Lazdins - onderlinge wedstrijden
08.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Carlos Kelaidis | Arturs Lazdins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Austria F2 | Clay |
Carlos Kelaidis form & Arturs Lazdins form
Carlos Kelaidis - laatste wedstrijden
Austria F5 - Clay | ||||
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Johannes Bangratz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austria F4 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Horst Rieder | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austria F3 - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Muzaev | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lewie Lane | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
Austria F2 - Clay | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dragovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arturs Lazdins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-5, - Carlos Kelaidis - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Klimov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karl William Wurth Mac-Leay | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Saveljic | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Greg Polmans | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kowalczyk | 1-4, - Carlos Kelaidis - scratch | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 6-3, 2-6, 0-1, - Carlos Kelaidis - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Chessari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F26 - Clay | ||||
19.07.17 1e ronde | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Valentin Vanta | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Temel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F51 - Hard | ||||
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yuri Khachatryan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.16 Kwalif. | vs. Patrick Grigoriu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
21.11.16 Kwalif. | vs. Michiel De Krom | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ignace Van Den Steene | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Clark | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Tamir | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
24.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Stanek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Malosse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Arturs Lazdins - laatste wedstrijden
M25 Ust - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kunshan - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |