WEDSTRIJD
28.05.19 | Kwalif. | Carlos Sanchez Jover | Jose Daniel Bendeck | 6-3, 6-4 | M15 Majadahonda | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Colombia
24.12.90, 33 Jaar
26067 $
24.12.90, 33 Jaar
26067 $
Carlos Sanchez Jover vs. Jose Daniel Bendeck - onderlinge wedstrijden
28.05.19 | Kwalif. | Carlos Sanchez Jover | Jose Daniel Bendeck | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Majadahonda | Clay |
Carlos Sanchez Jover form & Jose Daniel Bendeck form
Carlos Sanchez Jover - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail |
Jose Daniel Bendeck - laatste wedstrijden
M15 Guatemala - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cundinamarca - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Figlia | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 7-63, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Witten | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tyler Mercier | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Felipe Santamaria | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
25.09.19 Kwalif. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pranav Kumar | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Joao Hinsching | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 5-3, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Cristobal Castro | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Portoviejo - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 0-6, 0-3, - Jose Daniel Bendeck - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Ricardo Alban | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Maria Gascia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Serrat Vinolas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |