WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Johannes Haerteis | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-30 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cedrik-Marcel Stebe vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Johannes Haerteis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
27.02.20 | 3e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Johannes Haerteis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Columbus Challenger | I. hard |
07.07.19 | 1e ronde | Johannes Haerteis | Cedrik-Marcel Stebe | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Braunschweig Challenger | Clay |
Cedrik-Marcel Stebe form & Johannes Haerteis form
Cedrik-Marcel Stebe - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
04.09.22 Finale | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - scratch | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
17.08.22 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.22 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |