WEDSTRIJD
06.11.20 | Kwartfinale | Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | 6-2, 6-2 | Parma Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | |
1e Service % | 32/56 (57%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 21/30 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/50 (48%) | 17/56 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cedrik-Marcel Stebe vs. Roberto Marcora - onderlinge wedstrijden
06.11.20 | Kwartfinale | Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Parma Challenger | I. hard |
22.10.19 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | 6-3, Roberto Marcora - scratch | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
17.09.13 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Kenitra Challenger | Clay |
11.09.13 | 2e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Roberto Marcora | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Meknes Challenger | Clay |
Cedrik-Marcel Stebe form & Roberto Marcora form
Cedrik-Marcel Stebe - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
04.09.22 Finale | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - scratch | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
17.08.22 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.22 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Roberto Marcora - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.10.21 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |