WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde | Charl Morgan | Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | M15 Harare | Hard |
STATISTIEKEN
Charl Morgan | Guy Orly Iradukunda | |
1e Service % | 53/101 (52%) | 62/114 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/53 (64%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/48 (56%) | 29/52 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/114 (40%) | 40/101 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/215 (50%) | 108/215 (50%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Charl Morgan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Charl Morgan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Charl Morgan | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Charl Morgan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Charl Morgan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Charl Morgan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Charl Morgan | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Charl Morgan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Charl Morgan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Charl Morgan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Charl Morgan | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Guy Orly Iradukunda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charl Morgan | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
JAR
26.07.01, 22 Jaar
26.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Charl Morgan vs. Guy Orly Iradukunda - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | 1e ronde | Charl Morgan | Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Harare | Hard |
Charl Morgan form & Guy Orly Iradukunda form
Charl Morgan - laatste wedstrijden
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Adit Sinha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Goran Duquesne | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Filatov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Leblanc Claverie Cazassus | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Alexander Donski | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Miles Jones | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Harare - Hard | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Dhruv Sunish | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Harare - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-76, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Oleg Khotkov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-64, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Hinsching | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
06.12.17 1e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-70, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
27.11.17 Kwalif. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Van Gasse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Guy Orly Iradukunda - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |