WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Charles Broom | Isa Mammetgulyyev | 6-2, 7-5 | M15 Balatonalmadi | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkmenistan
08.01.97, 27 Jaar
11350 $
08.01.97, 27 Jaar
11350 $
Charles Broom vs. Isa Mammetgulyyev - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Charles Broom | Isa Mammetgulyyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Balatonalmadi | Clay |
Charles Broom form & Isa Mammetgulyyev form
Charles Broom - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Nishesh Basavareddy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kyle Kang | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Isa Mammetgulyyev - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
15.08.19 1e ronde | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Jablonec - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |