Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
Charles Broom vs. Marc Dijkhuizen - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | Kwalif. | Charles Broom | Marc Dijkhuizen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Charles Broom form & Marc Dijkhuizen form
Charles Broom - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Nishesh Basavareddy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kyle Kang | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Marc Dijkhuizen - laatste wedstrijden
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Amine Ahouda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |