WEDSTRIJD
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Christian Langmo | Neil Oberleitner | 6-3, 6-74, 14-12 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christian Langmo vs. Neil Oberleitner - onderlinge wedstrijden
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Christian Langmo | Neil Oberleitner | 6-3, 6-74, 14-12 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Christian Langmo form & Neil Oberleitner form
Christian Langmo - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Wiedenmann | 0-3, - Christian Langmo - scratch | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keenan Mayo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Razeghi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Brandon Holt | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darian King | 6-4, 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Donald Young | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |