WEDSTRIJD
08.01.20 | 1e ronde | Christian Lindell | Evan Zhu | 6-4, 6-2 | M25 Los | Hard |
STATISTIEKEN
Christian Lindell | Evan Zhu | |
1e Service % | 32/45 (71%) | 36/59 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/32 (84%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/59 (47%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Christian Lindell | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-0 | Evan Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Lindell | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Evan Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Evan Zhu | |
0-0 | ||
Christian Lindell | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-4 | Evan Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Lindell | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Evan Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Christian Lindell | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Evan Zhu | |
0-0 | ||
Christian Lindell | 2-0 | |
2-1 | Evan Zhu | |
0-0, 15-0 | ||
Christian Lindell | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Evan Zhu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Lindell | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-2 | Evan Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christian Lindell vs. Evan Zhu - onderlinge wedstrijden
08.01.20 | 1e ronde | Christian Lindell | Evan Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Los | Hard |
31.01.19 | 2e ronde | Christian Lindell | Evan Zhu | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Weston | Clay |
Christian Lindell form & Evan Zhu form
Christian Lindell - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
21.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
28.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
18.11.20 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
09.10.20 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.20 2e ronde | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.10.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
19.09.20 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.20 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 2e ronde | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Evan Zhu - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Cooper Williams | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tyler Bowers | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dostanic | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-64, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Wenfu Li | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weitao Xu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Murphy Cassone | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-60, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |