WEDSTRIJD
11.04.19 | 2e ronde | Christian Lindell | Simon Freund | 6-3, 0-6, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Christian Lindell | Simon Freund | |
1e Service % | 50/82 (61%) | 47/73 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 15/26 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/73 (37%) | 35/82 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/155 (48%) | 81/155 (52%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Christian Lindell | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christian Lindell | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Lindell | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christian Lindell | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Christian Lindell | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Christian Lindell | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Christian Lindell | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christian Lindell | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Lindell | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Lindell | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Christian Lindell | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christian Lindell | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christian Lindell vs. Simon Freund - onderlinge wedstrijden
09.01.20 | 2e ronde | Christian Lindell | Simon Freund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Los | Hard |
11.04.19 | 2e ronde | Christian Lindell | Simon Freund | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Christian Lindell form & Simon Freund form
Christian Lindell - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
21.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
28.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
18.11.20 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
09.10.20 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.20 2e ronde | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.10.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
19.09.20 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.20 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 2e ronde | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Simon Freund - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Ithaca - I. hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |