WEDSTRIJD
31.10.18 | 1e ronde | Christopher O'Connell | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | Turkey F34 | Clay |
STATISTIEKEN
Christopher O'Connell | Mike Urbanija | |
1e Service % | 52/72 (72%) | 39/66 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/52 (63%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/66 (47%) | 28/72 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Christopher O'Connell | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christopher O'Connell | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Christopher O'Connell | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christopher O'Connell | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Christopher O'Connell | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Christopher O'Connell | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christopher O'Connell | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Christopher O'Connell | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Christopher O'Connell | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Christopher O'Connell | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christopher O'Connell | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christopher O'Connell vs. Mike Urbanija - onderlinge wedstrijden
31.10.18 | 1e ronde | Christopher O'Connell | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F34 | Clay |
05.05.14 | Halve finale | Mike Urbanija | Christopher O'Connell | 6-2, 2-1, Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | Croatia F8 | Clay |
Christopher O'Connell form & Mike Urbanija form
Christopher O'Connell - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
26.03.24 4e ronde | vs. Jannik Sinner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-76, - Christopher O'Connell - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 4-6, 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 3-6, 7-5, 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 7-65, 6-74 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 6-73, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Dominic Thiem | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-62, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |