WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Chukang Wang | Mousa Alkotop | 7-5, 6-2 | M15 Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Chukang Wang | Mousa Alkotop | |
1e Service % | 34/53 (64%) | 28/53 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/53 (62%) | 21/53 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chukang Wang | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-5 | Mousa Alkotop | |
0-0 | ||
Chukang Wang | 1-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Mousa Alkotop | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Chukang Wang | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Mousa Alkotop | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chukang Wang | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-5 | Mousa Alkotop | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Chukang Wang | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Mousa Alkotop | |
Chukang Wang | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Mousa Alkotop | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Mousa Alkotop | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Chukang Wang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
5-2 | Mousa Alkotop | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jordan
25.06.98, 25 Jaar
11190 $
25.06.98, 25 Jaar
11190 $
Chukang Wang vs. Mousa Alkotop - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Chukang Wang | Mousa Alkotop | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
Chukang Wang form & Mousa Alkotop form
Chukang Wang - laatste wedstrijden
Shenzhen 2 - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - scratch | wedstrijd detail |
Mousa Alkotop - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jordan Chiu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Andriamasilalao | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nucera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Beconi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mondini | 3-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Igor Dudun | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |