WEDSTRIJD
30.10.20 | Kwartfinale | Chun Hsin Tseng | Pedro Cachin | 6-73, 6-3, 6-0 | M25 Vale | Hard |
STATISTIEKEN
Chun Hsin Tseng | Pedro Cachin | |
1e Service % | 49/83 (59%) | 55/84 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/49 (78%) | 34/55 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/34 (50%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/84 (45%) | 28/83 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/167 (56%) | 74/167 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Pedro Cachin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Pedro Cachin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chun Hsin Tseng vs. Pedro Cachin - onderlinge wedstrijden
03.04.23 | 1e ronde | Pedro Cachin | Chun Hsin Tseng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Estoril | Clay |
08.04.22 | Kwartfinale | Chun Hsin Tseng | Pedro Cachin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
30.10.20 | Kwartfinale | Chun Hsin Tseng | Pedro Cachin | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Vale | Hard |
Chun Hsin Tseng form & Pedro Cachin form
Chun Hsin Tseng - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Pedro Cachin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail |