WEDSTRIJD
23.04.19 | Kwalif. | Ciro Lampasas | Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-2 | M15 Bucaramanga | Clay |
STATISTIEKEN
USA
20.12.95, 28 Jaar
20.12.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ciro Lampasas vs. Johan Alexander Rodriguez - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | Kwalif. | Ciro Lampasas | Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bucaramanga | Clay |
Ciro Lampasas form & Johan Alexander Rodriguez form
Ciro Lampasas - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Kamisar | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Esteban Rico Arias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Raul Moreano Chan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Mari Robalino Munoz | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
USA F27 - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Milen Ianakiev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Wayne Black | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 7-61, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael-Ray Pallares-Gonzalez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F35 - Clay | ||||
30.10.17 | vs. Joseph Gray | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Shropshire | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Johan Alexander Rodriguez - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-5, - Johan Alexander Rodriguez - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilias Hirani Worthington | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Pinto Goncalves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Siim Troost | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
21.10.23 Finale | vs. Karue Sell | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Marcel Hornung | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Ballotta | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 6-4, 4-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Cavero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |