WEDSTRIJD
21.02.20 | Kwartfinale | Clement Geens | Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Clement Geens | Nicholas David Ionel | |
1e Service % | 43/52 (83%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/43 (58%) | 12/31 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 11/19 (58%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 21/52 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clement Geens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Clement Geens | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0 | ||
Clement Geens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Clement Geens | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Nicholas David Ionel | |
Clement Geens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Clement Geens | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clement Geens vs. Nicholas David Ionel - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | Kwartfinale | Clement Geens | Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Clement Geens form & Nicholas David Ionel form
Clement Geens - laatste wedstrijden
M15 Alkmaar - Clay | ||||
29.08.20 Halve finale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.20 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.20 2e ronde | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.19 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
17.08.19 Halve finale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |