WEDSTRIJD
22.08.19 | 2e ronde | Clement Geens | Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | M15 Lambermont | Clay |
STATISTIEKEN
Clement Geens | Nicolas Demeroutis | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 39/59 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 16/39 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/59 (61%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/109 (62%) | 41/109 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clement Geens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 30-0 | ||
Clement Geens | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Geens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-1 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Clement Geens | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Nicolas Demeroutis | |
Clement Geens | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Geens | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Geens | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Nicolas Demeroutis | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Clement Geens | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
16.12.00, 23 Jaar
16.12.00, 23 Jaar
Clement Geens vs. Nicolas Demeroutis - onderlinge wedstrijden
22.08.19 | 2e ronde | Clement Geens | Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Lambermont | Clay |
Clement Geens form & Nicolas Demeroutis form
Clement Geens - laatste wedstrijden
M15 Alkmaar - Clay | ||||
29.08.20 Halve finale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.20 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.20 2e ronde | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.19 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
17.08.19 Halve finale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Nicolas Demeroutis - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolae Frunza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Tomac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Tomac | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dian Nedev | 2-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barney Fitzpatrick | 2-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Defilippis | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Clement Geens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Lasse Muscheites | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-3, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roee Benya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Schelcher Muro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hingley | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 7-612, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F5 - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |