WEDSTRIJD
17.01.20 | Kwartfinale | Clement Tabur | Matteo Arnaldi | 6-4, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Clement Tabur | Matteo Arnaldi | |
1e Service % | 50/70 (71%) | 39/73 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/50 (62%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 20/34 (59%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/73 (45%) | 27/70 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/143 (53%) | 67/143 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Clement Tabur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 2-1 | |
2-2 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Matteo Arnaldi | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Tabur | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Matteo Arnaldi | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Clement Tabur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-3 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clement Tabur | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clement Tabur vs. Matteo Arnaldi - onderlinge wedstrijden
17.01.20 | Kwartfinale | Clement Tabur | Matteo Arnaldi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Clement Tabur form & Matteo Arnaldi form
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Matteo Arnaldi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
26.03.24 4e ronde | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 3-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-65, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Roman Safiullin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-66, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
09.10.23 3e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-64, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 7-612 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |