WEDSTRIJD
08.02.19 | Kwartfinale | Colin Sinclair | George Goldhoff | 4-6, 7-5, 6-3 | M15 Claremont | Hard |
STATISTIEKEN
Colin Sinclair | George Goldhoff | |
1e Service % | 63/102 (62%) | 59/110 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/63 (68%) | 39/59 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 23/51 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/110 (44%) | 40/102 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/212 (52%) | 102/212 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Colin Sinclair | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Colin Sinclair | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Colin Sinclair | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Colin Sinclair | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Colin Sinclair | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Colin Sinclair | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Colin Sinclair | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Colin Sinclair | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | George Goldhoff | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-2 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Colin Sinclair | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Colin Sinclair | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Colin Sinclair | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Colin Sinclair | 3-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Colin Sinclair | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | George Goldhoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Colin Sinclair | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | George Goldhoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Colin Sinclair | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
14.01.95, 29 Jaar
30040 $
14.01.95, 29 Jaar
30040 $
Colin Sinclair vs. George Goldhoff - onderlinge wedstrijden
08.02.19 | Kwartfinale | Colin Sinclair | George Goldhoff | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Claremont | Hard |
Colin Sinclair form & George Goldhoff form
Colin Sinclair - laatste wedstrijden
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
George Goldhoff - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Mckennon | 7-61, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | - George Goldhoff - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Vos | 7-65, - George Goldhoff - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mathis Bondaz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. James Kent Trotter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Varun Jayaram | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Gabriel Evans | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Emile Hudd | 7-65, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kylel Gillam | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Edwardsville - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Mostardi | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Waco - Hard | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Cleeve Harper | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Dynka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Dallas - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keshav Chopra | 6-74, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Govind Nanda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Volodymyr Zakharov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Boris Arias | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Tobias Sonne | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Arias | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |