WEDSTRIJD
28.07.17 | 2e ronde | Colin Van Beem | Kamil Gajewski | 6-1, 7-62 | Poland F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Colin Van Beem | Kamil Gajewski | |
1e Service % | 36/55 (65%) | 39/75 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/75 (45%) | 16/55 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
05.02.95, 29 Jaar
11858 $
05.02.95, 29 Jaar
11858 $
Colin Van Beem vs. Kamil Gajewski - onderlinge wedstrijden
28.07.17 | 2e ronde | Colin Van Beem | Kamil Gajewski | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | Poland F7 | Clay |
Colin Van Beem form & Kamil Gajewski form
Colin Van Beem - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.07.19 Kwartfinale | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kamil Gajewski - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Kamil Kowal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-2, - Kamil Gajewski - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Mikolaj Szmyrgala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Grzegorz Panfil | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Maciej Rajski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
05.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sopot Challenger - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
22.05.18 Kwalif. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Neganov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F1 - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Fitzon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F9 - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
28.07.17 2e ronde | vs. Colin Van Beem | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.07.17 1e ronde | vs. Krzysztof Gryszczuk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
18.07.17 1e ronde | vs. Richard Gabb | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail |