WEDSTRIJD
03.07.19 | 1e ronde | Conner Huertas Del Pino | Mateus Alves | 6-3, 6-1 | M25 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Conner Huertas Del Pino vs. Mateus Alves - onderlinge wedstrijden
19.11.23 | 1e ronde van de kwal. | Mateus Alves | Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Brasilia Challenger | Hard |
03.05.23 | 2e ronde | Mateus Alves | Conner Huertas Del Pino | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Coquimbo Challenger | Clay |
03.07.19 | 1e ronde | Conner Huertas Del Pino | Mateus Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Buenos | Clay |
26.09.18 | 1e ronde | Conner Huertas Del Pino | Mateus Alves | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Peru F1 | Clay |
Conner Huertas Del Pino form & Mateus Alves form
Conner Huertas Del Pino - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mateus Alves - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | - Mateus Alves - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |