Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anze Arh vs. Connor Farren - onderlinge wedstrijden
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Connor Farren | Anze Arh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Anze Arh form & Connor Farren form
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Connor Farren - laatste wedstrijden
M15 San - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Keegan Smith | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Braden Shick | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Rudy Quan | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bryce Nakashima | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Cameron Muller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Satyajit Simhadri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Fernandez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Hudson Rivera | 7-67, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Maciej Rajski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Ryan Dickerson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Gabriel Evans | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Stefano Liokossis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
23.09.22 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 5-7, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail |