WEDSTRIJD
27.07.18 | Kwartfinale | Constantin Bittoun Kouzmine | Joffrey De Schepper | 6-4, 4-6, 6-0 | France F15 | Clay |
STATISTIEKEN
Constantin Bittoun Kouzmine | Joffrey De Schepper | |
1e Service % | 68/88 (77%) | 39/76 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/68 (60%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/20 (75%) | 20/37 (54%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/76 (41%) | 32/88 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/164 (53%) | 77/164 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-2 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 4-3 | |
4-4 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
5-4 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-0 | |
Constantin Bittoun Kouzmine | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Joffrey De Schepper | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
16.09.91, 32 Jaar
33190 $
16.09.91, 32 Jaar
33190 $
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Joffrey De Schepper - onderlinge wedstrijden
27.07.18 | Kwartfinale | Constantin Bittoun Kouzmine | Joffrey De Schepper | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | France F15 | Clay |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Joffrey De Schepper form
Constantin Bittoun Kouzmine - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Joffrey De Schepper - laatste wedstrijden
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Toulouse - I. hard | ||||
11.03.20 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Hillhouse | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Laurent Rochette | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Theate | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Christian Samuelsson | 7-67, 6-75, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Gleb Sakharov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Allan Deschamps | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Alexandre Peyrot | 2-6, 7-64, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Arthur Reymond | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Gregoire Jacq | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Simon Reveniau | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cazaban | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Quentin Halys | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Louis Dussin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mesa Mei | 2-6, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Herve Antchandie | 6-2, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Yannick Mertens | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Linus Frost | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 14-12 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 7-68, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Glenn Smits | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Louis Lechevretel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |