WEDSTRIJD
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Constantin Bittoun Kouzmine | Nitin Gunduboina | 6-2, 6-0 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
07.12.99, 24 Jaar
07.12.99, 24 Jaar
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Nitin Gunduboina - onderlinge wedstrijden
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Constantin Bittoun Kouzmine | Nitin Gunduboina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Nitin Gunduboina form
Constantin Bittoun Kouzmine - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Nitin Gunduboina - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Elangovan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F35 - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
25.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Petrovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F5 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F4 - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Vladislav Dubinsky | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F3 - Hard | ||||
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Tarsunov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F2 - Hard | ||||
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Pauffley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |