WEDSTRIJD
13.06.19 | 3e ronde | Corentin Moutet | Alexey Vatutin | 5-7, 6-1, 6-4 | Lyon Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Corentin Moutet | Alexey Vatutin | |
1e Service % | 47/86 (55%) | 57/94 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/47 (74%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/39 (51%) | 17/37 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/94 (48%) | 31/86 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/180 (56%) | 80/180 (44%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Corentin Moutet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Corentin Moutet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Corentin Moutet | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Corentin Moutet | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Corentin Moutet | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Corentin Moutet | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Corentin Moutet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Corentin Moutet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Corentin Moutet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Corentin Moutet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Corentin Moutet | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Corentin Moutet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Corentin Moutet | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Corentin Moutet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Corentin Moutet vs. Alexey Vatutin - onderlinge wedstrijden
13.06.19 | 3e ronde | Corentin Moutet | Alexey Vatutin | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay |
27.05.19 | 1e ronde | Corentin Moutet | Alexey Vatutin | 6-4, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
22.04.18 | Kwalif. | Corentin Moutet | Alexey Vatutin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Barcelona | Clay |
Corentin Moutet form & Alexey Vatutin form
Corentin Moutet - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
29.03.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |