WEDSTRIJD
05.07.20 | 1e ronde | Corentin Moutet | Stefanos Tsitsipas | 16-10, 13-11, 11-15 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Corentin Moutet vs. Stefanos Tsitsipas - onderlinge wedstrijden
03.11.22 | 3e ronde | Stefanos Tsitsipas | Corentin Moutet | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Paris | I. hard |
05.07.20 | 1e ronde | Corentin Moutet | Stefanos Tsitsipas | 16-10, 13-11, 11-15 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
23.04.18 | 1e ronde | Stefanos Tsitsipas | Corentin Moutet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Barcelona | Clay |
29.10.17 | Finale | Corentin Moutet | Stefanos Tsitsipas | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | Brest Challenger | I. hard |
Corentin Moutet form & Stefanos Tsitsipas form
Corentin Moutet - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Stefanos Tsitsipas - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Denis Shapovalov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.24 4e ronde | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Alex De Minaur | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 4e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-73, 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jordan Thompson | 4-6, 7-66, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 5-7, 6-1, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 | vs. Steven Diez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turin - I. hard | ||||
14.11.23 | vs. Holger Rune | 1-2, - Stefanos Tsitsipas - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 | vs. Jannik Sinner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 7-61, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Karen Khachanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Borna Gojo | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Arthur Fils | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |