WEDSTRIJD
18.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Cosmin Ontica | Rishi Reddy | 6-4, 6-4 | Egypt F28 | Hard |
STATISTIEKEN
Romania
22.03.95, 29 Jaar
22.03.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
06.04.98, 25 Jaar
16340 $
06.04.98, 25 Jaar
16340 $
Cosmin Ontica vs. Rishi Reddy - onderlinge wedstrijden
18.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Cosmin Ontica | Rishi Reddy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Egypt F28 | Hard |
Cosmin Ontica form & Rishi Reddy form
Cosmin Ontica - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Rishi Reddy - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 6-1, 6-72, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Grigory Shebekin | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rohan Mehra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artun Goenen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iliya Mafhoomi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 1-4, - Rishi Reddy - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Seita Watanabe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aryan Shah | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Rohan Mehra | 3-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dhruv Hirpara | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmad Fauzan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |