WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Courtney John Lock | Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | M15 Maputo | Hard |
STATISTIEKEN
Courtney John Lock | Jesse Delaney | |
1e Service % | 45/72 (63%) | 27/54 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/45 (69%) | 17/27 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/54 (50%) | 30/72 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 8 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesse Delaney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Courtney John Lock | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jesse Delaney | |
0-0 | ||
Courtney John Lock | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-2 | Jesse Delaney | |
0-0 | ||
3-3 | Jesse Delaney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Courtney John Lock | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Jesse Delaney | |
Courtney John Lock | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jesse Delaney | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Courtney John Lock | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Jesse Delaney | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Courtney John Lock | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Courtney John Lock | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Jesse Delaney | |
0-0 | ||
Courtney John Lock | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Jesse Delaney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Zimbabwe
18.10.96, 27 Jaar
39768 $
18.10.96, 27 Jaar
39768 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
14.11.98, 25 Jaar
19175 $
14.11.98, 25 Jaar
19175 $
Courtney John Lock vs. Jesse Delaney - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Courtney John Lock | Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Maputo | Hard |
Courtney John Lock form & Jesse Delaney form
Courtney John Lock - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 5-7, 3-4, - Courtney John Lock - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schachter | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izan Almazan Valiente | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Matias Zukas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Nunez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-65, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ibague - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Cayetano March | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Juan David Robayo Arias | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jhoan Sebastian Vaquero | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Andres Gonzalez Torres | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oran - Clay | ||||
25.05.22 2e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oran - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saketh-Sai Myneni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Butsch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Rapp | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jesse Delaney - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Jake Delaney | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Issei Okamura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Chase Ferguson | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Bianchet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-74, 6-70 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kody Pearson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-0, 2-0, Mikalai Haliak - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-0, 3-0, Thomas Yaka Kofi Setodji - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 2e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Timothy Gray | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 7-65, 6-76, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Blake Bayldon | 6-75, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |