WEDSTRIJD
11.11.20 | 1e ronde | Dalibor Svrcina | Illya Beloborodko | 6-2, 7-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Dalibor Svrcina | Illya Beloborodko | |
1e Service % | 38/57 (67%) | 44/64 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/64 (55%) | 23/57 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalibor Svrcina vs. Illya Beloborodko - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | Dalibor Svrcina | Illya Beloborodko | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
12.11.19 | 1e ronde | Illya Beloborodko | Dalibor Svrcina | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Milovice | I. hard |
Dalibor Svrcina form & Illya Beloborodko form
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Illya Beloborodko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |