WEDSTRIJD
07.07.18 | 1e ronde | Dalibor Svrcina | Nick Hardt | 6-3, 7-5 | Wimbledon (juniors) | Grass |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nick Hardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nick Hardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Nick Hardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dalibor Svrcina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalibor Svrcina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nick Hardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Nick Hardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalibor Svrcina vs. Nick Hardt - onderlinge wedstrijden
07.07.18 | 1e ronde | Dalibor Svrcina | Nick Hardt | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Dalibor Svrcina form & Nick Hardt form
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nick Hardt - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Halve finale | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 6-74, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Enmanuel Munoz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 7-5, 4-2, Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Clement Tabur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 5-2, Denis Constantin Spiridon - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jason Jung | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Chan Hong | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |