WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Damien Bayard | Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | M15 Setubal | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
27.04.98, 25 Jaar
27.04.98, 25 Jaar
Damien Bayard vs. Edward Hubner - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Damien Bayard | Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Setubal | Hard |
Damien Bayard form & Edward Hubner form
Damien Bayard - laatste wedstrijden
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Boehler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elyes Marouani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Zhibul | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Max Andrews | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Edoardo Graziani | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 6-73, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Edward Hubner - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |