WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Damien Wenger | Zachary Eisinga | 1-6, 6-2, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Damien Wenger | Zachary Eisinga | |
1e Service % | 41/70 (59%) | 40/71 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/41 (66%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/29 (62%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/71 (38%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/141 (51%) | 69/141 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Damien Wenger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Zachary Eisinga | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Damien Wenger | 1-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-4 | Zachary Eisinga | |
0-0 | ||
Damien Wenger | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Zachary Eisinga | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Zachary Eisinga | |
Damien Wenger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
Damien Wenger | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Zachary Eisinga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Zachary Eisinga | |
0-0, 15-0 | ||
Damien Wenger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Zachary Eisinga | |
0-0 | ||
Damien Wenger | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Zachary Eisinga | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Damien Wenger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Zachary Eisinga | |
0-0 | ||
Damien Wenger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Damien Wenger vs. Zachary Eisinga - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Damien Wenger | Zachary Eisinga | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Damien Wenger form & Zachary Eisinga form
Damien Wenger - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Zachary Eisinga - laatste wedstrijden
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-74, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Dax Donders | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Den - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danyil Chornous | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 5-7, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Billy Harris | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Muthu Senthilkumar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 5-1, Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Guillaume Dermiens | 6-4, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Martin Dimitrov | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Alshati | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Magnusson | 6-2, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail |