Damir Dzumhur vs. Oscar Otte 18.10.2020

Damir Dzumhur vs. Oscar Otte 18.10.2020 - bett1HULKS Championships - Cologne - confrontatie

WEDSTRIJD

18.10.20Kwalif.Damir Dzumhur Oscar Otte 4-3, - scratch Germany Cologne I. hard

STATISTIEKEN

Damir DzumhurOscar Otte
1e Service %12/19 (63%)11/24 (46%)
Punten gewonnen met 1e Service6/12 (50%)7/11 (64%)
Punten gewonnen met 2e Service4/7 (57%)2/13 (15%)
Benutte Breakpoints3/5 (60%)2/5 (40%)
Punten gewonnen met ontvangen15/24 (63%)9/19 (47%)
Totaal aantal gewonnen punten25/43 (58%)18/43 (42%)
Dubbele fouten03
Aces03

STATISTIEKEN

1
Damir Dzumhur Damir Dzumhur podáva0-0
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP]
0-1Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Damir Dzumhur Damir Dzumhur podáva0-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-2Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Damir Dzumhur Damir Dzumhur podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-2Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Damir Dzumhur Damir Dzumhur podáva3-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-3Oscar Otte Oscar Otte podáva
0-0, 15-0
- scratch

Damir Dzumhur
Bosnia and Herzeg.
20.05.92, 28 Jaar




114
562
4102645 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
16.07.93, 27 Jaar




141
448
479742 $
Oscar Otte
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Damir Dzumhur vs. Oscar Otte - onderlinge wedstrijden

18.10.20Kwalif.Damir DzumhurOscar Otte4-3, Oscar Otte - scratchwedstrijd detailGermany Cologne I. hard

Damir Dzumhur - laatste wedstrijden

Germany Cologne - I. hard
20.10.20
1e ronde
vs. Alejandro Davidovich Fokina2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.10.20
Kwalif.
vs. Oscar Otte4-3, Oscar Otte - scratchoverwinningwedstrijd detail
17.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Marc Polmans6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Portugal Lisbon Challenger - Clay
13.10.20
1e ronde
vs. Nuno Borges6-78, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain Barcelona Challenger - Clay
11.10.20
Finale
vs. Carlos Alcaraz Garfia6-4, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
10.10.20
Halve finale
vs. Carlos Gimeno Valero6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
09.10.20
Kwartfinale
vs. Maxime Janvier3-6, 6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.10.20
2e ronde
vs. Kimmer Coppejans6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
06.10.20
1e ronde
vs. Maximilian Marterer6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Croatia Split Challenger - Clay
26.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Pedro Sakamoto1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Rome - Clay
14.09.20
Kwalif.
vs. Federico Coria1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.09.20
2e ronde van de kwal.
vs. Tommy Robredo7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Fernando Verdasco6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
31.08.20
1e ronde
vs. Novak Djokovic1-6, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
20.08.20
1e ronde van de kwal.
vs. Dennis Novak7-5, 1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
All Lower - Clay
22.07.20
1e ronde
vs. Borna Coric7-62, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.07.20
1e ronde
vs. Ergi Kirkin6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
20.07.20
1e ronde
vs. Alexandar Lazarov6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Dusan Rajic6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Blaz Rola3-6, 7-66, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Eric Vanshelboim6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Nikola Milojevic0-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.06.20
1e ronde
vs. Pedja Krstin6-2, 7-67 overwinningwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. Davis Cup - I. hard
07.03.20
vs. Lloyd Harris6-1, 2-1, Lloyd Harris - scratchoverwinningwedstrijd detail
06.03.20
Rubber 1
vs. Ruan Roelofse7-63, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Mexico Acapulco - Hard
25.02.20
1e ronde
vs. Grigor Dimitrov3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.02.20
Kwalif.
vs. Alex Bolt6-75, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Joao Menezes6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA Delray Beach - Hard
17.02.20
1e ronde
vs. Ryan Harrison3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - I. hard
10.02.20
1e ronde
vs. Andreas Seppi3-6, 6-1, 6-76 nederlaagwedstrijd detail

Oscar Otte - laatste wedstrijden

Germany Cologne - I. hard
22.10.20
2e ronde
vs. Diego Sebastian Schwartzman3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.10.20
1e ronde
vs. Dennis Novak6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.10.20
Kwalif.
vs. Damir Dzumhur3-4, - Oscar Otte - scratchnederlaagwedstrijd detail
17.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Radu Albot7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany Cologne - I. hard
14.10.20
2e ronde
vs. Radu Albot4-6, 7-5, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
12.10.20
1e ronde
vs. Jan-Lennard Struff6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
11.10.20
Kwalif.
vs. Marc Polmans6-76, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Dominik Koepfer6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Paris - Clay
23.09.20
2e ronde van de kwal.
vs. Dmitry Popko5-7, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
21.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Lukas Lacko4-6, 6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Aix En - Clay
13.09.20
Finale
vs. Thiago Seyboth Wild6-2, 6-74, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.09.20
Kwartfinale
vs. Danilo Petrovic6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.09.20
Halve finale
vs. Daniel Altmaier5-4, Daniel Altmaier - scratchoverwinningwedstrijd detail
09.09.20
2e ronde
vs. Leonardo Mayer7-65, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.09.20
1e ronde
vs. Arthur Cazaux6-3, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Ostrava Challenger - Clay
06.09.20
Finale
vs. Aslan Karatsev4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.09.20
Halve finale
vs. Tallon Griekspoor6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.09.20
Kwartfinale
vs. Zdenek Kolar6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
03.09.20
2e ronde
vs. Lukas Rosol6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.09.20
1e ronde
vs. Aleksandar Vukic3-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Prague II - Clay
24.08.20
2e ronde
vs. Dmitry Popko5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.08.20
1e ronde
vs. Alexandre Muller6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Prague Challenger - Clay
19.08.20
3e ronde
vs. Stan Wawrinka6-3, 5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.08.20
2e ronde
vs. Arthur Rinderknech6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.08.20
1e ronde
vs. Malek Jaziri6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
All Lower - Clay
12.08.20
1e ronde
vs. Filip Cristian Jianu7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.08.20
1e ronde
vs. Vladyslav Orlov6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
10.08.20
1e ronde
vs. Quentin Folliot6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
07.08.20
1e ronde
vs. Alexey Vatutin7-5, 7-63 overwinningwedstrijd detail
06.08.20
1e ronde
vs. Marvin Netuschil6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
<