WEDSTRIJD
30.05.19 | 2e ronde | Dan Added | Dominik Recek | 6-3, 3-6, 6-3 | M25+H Most | Clay |
STATISTIEKEN
Dan Added | Dominik Recek | |
1e Service % | 49/88 (56%) | 45/77 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/49 (67%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/39 (44%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 38/88 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/165 (52%) | 80/165 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dan Added | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-3 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Added | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dan Added | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dan Added | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dan Added | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dan Added | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dan Added | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
Dan Added vs. Dominik Recek - onderlinge wedstrijden
30.05.19 | 2e ronde | Dan Added | Dominik Recek | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Most | Clay |
Dan Added form & Dominik Recek form
Dan Added - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Dominik Recek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |