Dan Added vs. Gabriel Petit 19.06.2020

Dan Added vs. Gabriel Petit 19.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

19.06.201e rondeDan Added Gabriel Petit 6-2, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0, 30-30
Dan Added Dan Added podáva1-0
0-0, 15-0, 15-40[BP]
1-1Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30
Dan Added Dan Added podáva2-1
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP]
2-2Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva3-2
0-0, 15-15, 40-15
4-2Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0, 15-15
Dan Added Dan Added podáva5-2
0-0, 30-0, 40-15
6-2
2
0-0Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva1-0
1-1Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
Dan Added Dan Added podáva2-1
0-0, 0-30, 30-30, A-40
3-1Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva4-1
0-0, 30-0
5-1Gabriel Petit Gabriel Petit podáva
0-0
Dan Added Dan Added podáva5-2
0-0, 15-0, 30-15
6-2

Dan Added
France
13.04.99, 21 Jaar




379
99
57943 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
22.08.95, 24 Jaar




511
60
46210 $
Gabriel Petit
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Dan Added vs. Gabriel Petit - onderlinge wedstrijden

19.06.201e rondeDan AddedGabriel Petit6-2, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay

Dan Added - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
28.06.20
1e ronde
vs. Calvin Hemery4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.06.20
1e ronde
vs. Antoine Escoffier2-6, 6-3, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Maxime Cressy6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Maxime Cressy5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 5-7, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Pierre Faivre6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Gabriel Petit6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Alen Avidzba5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Thomas Laurent1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.06.20
1e ronde
vs. Arthur Reymond6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France M15 Toulouse - I. hard
12.03.20
2e ronde
vs. Maxime Tchoutakian6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.03.20
1e ronde
vs. Martin Breysach6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom M25 Sunderland - I. hard
28.02.20
Kwartfinale
vs. Jack Draper4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.20
2e ronde
vs. Yannick Mertens6-3, 6-74, 7-64 overwinningwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Bart Stevens6-0, 7-611 overwinningwedstrijd detail
Germany Koblenz Challenger - I. hard
18.02.20
1e ronde
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Cherbourg Challenger - I. hard
10.02.20
1e ronde
vs. Hugo Grenier3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
27.01.20
1e ronde
vs. Luca Vanni4-6, 6-3, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
21.01.20
2e ronde
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-70, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Vaclav Safranek6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Estonia M15 Parnu - I. hard
29.10.19
1e ronde
vs. Daniil Glinka6-72, 7-63, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Brest Challenger - I. hard
21.10.19
1e ronde
vs. Mathias Bourgue3-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
France M25+H Rodez - I. hard
18.10.19
Kwartfinale
vs. Benjamin Bonzi3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
17.10.19
2e ronde
vs. Clement Tabur6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
1e ronde
vs. Quentin Robert (1994)6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M25+H Nevers - I. hard
05.10.19
Halve finale
vs. Arthur Reymond7-65, 6-76, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.10.19
Kwartfinale
vs. Arthur Bouquier6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.10.19
2e ronde
vs. Valentin Guenther6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.10.19
1e ronde
vs. Niels Lootsma6-2, 3-2, Niels Lootsma - scratchoverwinningwedstrijd detail

Gabriel Petit - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
02.07.20
1e ronde
vs. George Loffhagen1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Arthur Reymond6-4, 3-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Thomas Laurent3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Antoine Escoffier6-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Maxime Cressy7-63, 1-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Thomas Laurent6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Jonathan Eysseric3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
21.06.20
1e ronde
vs. Antoine Hoang6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Alexandre Muller6-77, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Dan Added2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Matteo Martineau0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.06.20
1e ronde
vs. Maxime Tchoutakian4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France M15 Toulouse - I. hard
11.03.20
1e ronde
vs. Alexis Musialek6-3, 6-79, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
23.02.20
Finale
vs. Gage Brymer1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.02.20
Halve finale
vs. Matic Spec6-2, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.02.20
Kwartfinale
vs. Jean Thirouin6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Michel Vernier6-4, 2-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.02.20
1e ronde
vs. Alfredo Perez6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
15.02.20
Halve finale
vs. Joao Lucas Reis Da Silva6-76, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Strong Kirchheimer6-4, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.02.20
2e ronde
vs. Alfredo Perez3-6, 7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
12.02.20
1e ronde
vs. Toby D. Boyer6-2, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
06.02.20
2e ronde
vs. Vasil Kirkov6-4, 3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.20
1e ronde
vs. Maksim Tikhomirov2-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
29.01.20
1e ronde
vs. Chad Kissell3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Ann Arbor - I. hard
06.01.20
Kwalif.
vs. Strong Kirchheimer4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
20.12.19
Kwartfinale
vs. Thomas Laurent2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.12.19
2e ronde
vs. Luca Giacomini6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
18.12.19
1e ronde
vs. Alessandro Coppini6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
28.11.19
2e ronde
vs. Georgii Kravchenko3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<