WEDSTRIJD
09.04.19 | Kwalif. | Dan Alexandru Tomescu | Damien Wenger | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dan Alexandru Tomescu vs. Damien Wenger - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | Kwalif. | Dan Alexandru Tomescu | Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dan Alexandru Tomescu form & Damien Wenger form
Dan Alexandru Tomescu - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Kwartfinale | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Damien Wenger - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |