WEDSTRIJD
10.12.18 | 2e ronde van de kwal. | Dan Alexandru Tomescu | Mert Alkaya | 6-2, 7-5 | Turkey F40 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
Dan Alexandru Tomescu vs. Mert Alkaya - onderlinge wedstrijden
10.12.18 | 2e ronde van de kwal. | Dan Alexandru Tomescu | Mert Alkaya | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F40 | Clay |
Dan Alexandru Tomescu form & Mert Alkaya form
Dan Alexandru Tomescu - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Kwartfinale | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Mert Alkaya - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |