WEDSTRIJD
13.08.20 | 1e ronde | Dane Sweeny | Jayden Court | 6-3, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dane Sweeny | 0-0 | |
1-0 | Jayden Court | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Jayden Court | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Dane Sweeny | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Jayden Court | |
0-0 | ||
Dane Sweeny | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
5-2 | Jayden Court | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Dane Sweeny | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jayden Court | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Dane Sweeny | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jayden Court | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Dane Sweeny | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jayden Court | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Jayden Court | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dane Sweeny | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dane Sweeny vs. Jayden Court - onderlinge wedstrijden
13.08.20 | 1e ronde | Dane Sweeny | Jayden Court | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
18.09.18 | 1e ronde | Jayden Court | Dane Sweeny | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Australia F5 | Hard |
03.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Jayden Court | Dane Sweeny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Australia F7 | Hard |
Dane Sweeny form & Jayden Court form
Dane Sweeny - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail |
Jayden Court - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Brosset | 4-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Halve finale | vs. Matt Kuhar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Koki Matsuda | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Luka Vuglar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Jake Delaney | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Scott Jones | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |