WEDSTRIJD
29.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Dane Sweeny | Matthew Mendez | 6-4, 6-2 | Australia F7 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.11.95, 28 Jaar
29.11.95, 28 Jaar
Dane Sweeny vs. Matthew Mendez - onderlinge wedstrijden
29.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Dane Sweeny | Matthew Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Australia F7 | Hard |
Dane Sweeny form & Matthew Mendez form
Dane Sweeny - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail |
Matthew Mendez - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
19.02.20 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nathaniel Han | 5-7, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis-Manuel Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Matic Spec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chad Kissell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Tanner K Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Charles Force | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Medina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Turyev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 7-64, 10-4 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Ignacio Vinas | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |