WEDSTRIJD
01.10.19 | Kwalif. | Dane Sweeny | Stephen Kaldawi | 6-2, 6-3 | M25 Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
Dane Sweeny | Stephen Kaldawi | |
1e Service % | 49/66 (74%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/49 (59%) | 11/30 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/50 (62%) | 30/66 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dane Sweeny | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Dane Sweeny | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Stephen Kaldawi | |
0-0 | ||
Dane Sweeny | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Stephen Kaldawi | |
Dane Sweeny | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Dane Sweeny | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 15-15 | ||
Dane Sweeny | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Stephen Kaldawi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
28.08.95, 28 Jaar
28.08.95, 28 Jaar
Dane Sweeny vs. Stephen Kaldawi - onderlinge wedstrijden
01.10.19 | Kwalif. | Dane Sweeny | Stephen Kaldawi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Brisbane | Hard |
26.03.19 | 1e ronde | Dane Sweeny | Stephen Kaldawi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Mornington | Clay |
Dane Sweeny form & Stephen Kaldawi form
Dane Sweeny - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail |
Stephen Kaldawi - laatste wedstrijden
M25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.19 2e ronde | vs. Bradley Mousley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Reyna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. David Barclay | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Addison | 6-2, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail | |
Thailand F6 - Hard | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pattanapong Borisutpong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Medhir Goyal | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F5 - Hard | ||||
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andrzejczuk | 5-7, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia F5 - Hard | ||||
15.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F4 - Clay | ||||
28.03.18 2e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Joshua Tran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. James Tallman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Erik Holt-Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Cawston | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Tran | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |