WEDSTRIJD
09.04.18 | 2e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Afonso Portugal | 6-4, 6-2 | Portugal F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Portugal
06.12.98, 25 Jaar
11593 $
06.12.98, 25 Jaar
11593 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
12.10.99, 24 Jaar
12.10.99, 24 Jaar
Daniel Batista vs. Afonso Portugal - onderlinge wedstrijden
09.04.18 | 2e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Afonso Portugal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Portugal F7 | Clay |
25.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Afonso Portugal | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Portugal F2 | Hard |
03.04.17 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Afonso Portugal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Portugal F5 | Clay |
26.09.16 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Afonso Portugal | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Portugal F11 | Hard |
Daniel Batista form & Afonso Portugal form
Daniel Batista - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-4, - Daniel Batista - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanula Wickramaratna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Michele Ribecai | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Thursfield | 6-2, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 1-2, - Daniel Batista - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-66, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kavin Masilamani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Afonso Portugal - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Gabriele Piraino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-2, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Almeida | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Alessandro Hernandez Frias | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Shemesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Iiro Vasa | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rail Ibragimov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Piombo | 6-73, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |