WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Portugal
06.12.98, 25 Jaar
11593 $
06.12.98, 25 Jaar
11593 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.05.96, 27 Jaar
24.05.96, 27 Jaar
Daniel Batista vs. Roman Nashatyrkin - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Batista | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Daniel Batista form & Roman Nashatyrkin form
Daniel Batista - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-4, - Daniel Batista - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanula Wickramaratna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Michele Ribecai | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Thursfield | 6-2, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 1-2, - Daniel Batista - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-66, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kavin Masilamani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Roman Nashatyrkin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |