WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Daniel Cukierman | Stefan Kozlov | 1-6, 6-3, 6-1 | M25+H Plaisir | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniel Cukierman | Stefan Kozlov | |
1e Service % | 38/68 (56%) | 50/93 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 17/43 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/20 (30%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/93 (47%) | 28/68 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 9 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniel Cukierman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Stefan Kozlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Cukierman | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniel Cukierman | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Stefan Kozlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Stefan Kozlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Cukierman | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Stefan Kozlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Cukierman | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Daniel Cukierman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Stefan Kozlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Cukierman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Stefan Kozlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Cukierman | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Cukierman vs. Stefan Kozlov - onderlinge wedstrijden
28.02.24 | 2e ronde | Stefan Kozlov | Daniel Cukierman | 7-5, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | Kigali 1 | Clay |
16.09.20 | 1e ronde | Daniel Cukierman | Stefan Kozlov | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Plaisir | I. hard |
Daniel Cukierman form & Stefan Kozlov form
Daniel Cukierman - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Stefan Kozlov - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Zhu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 7-5, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ajay Mahenthiran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Paul Jubb | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Edan Leshem | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Popko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |