WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Dudockin | Guy Dagan | 6-0, 4-6, 10-7 | M15 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
26.02.00, 24 Jaar
26.02.00, 24 Jaar
Daniel Dudockin vs. Guy Dagan - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Dudockin | Guy Dagan | 6-0, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Netanya | Hard |
Daniel Dudockin form & Guy Dagan form
Daniel Dudockin - laatste wedstrijden
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Hiddleson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Kento Yamada | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Dagan | 6-0, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F11 - Hard | ||||
25.06.18 Kwalif. | vs. Luca Keist | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Emmanuel Luria | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.18 Kwalif. | vs. Adam Levi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F9 - Hard | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 Kwalif. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F6 - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Israel F5 - Hard | ||||
28.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F4 - Hard | ||||
24.04.18 Kwalif. | vs. Romain Bauvy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nevo Gabriely | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Almog Levi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Edan Bakshi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.17 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F11 - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Israel F9 - Hard | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Dekel Bar | 6-79, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dov Valensi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Guy Dagan - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meitar - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pretoria - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |