WEDSTRIJD
15.08.19 | 2e ronde | Daniel Michalski | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-2 | M25+H Bydgoszcz | Clay |
STATISTIEKEN
Daniel Michalski | Vladyslav Manafov | |
1e Service % | 33/50 (66%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 21/34 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/48 (44%) | 14/50 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Michalski | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0 | ||
Daniel Michalski | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Michalski | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
4-4 | Vladyslav Manafov | |
0-0 | ||
Daniel Michalski | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0 | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
2-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Michalski | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Daniel Michalski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Daniel Michalski | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Michalski vs. Vladyslav Manafov - onderlinge wedstrijden
15.08.19 | 2e ronde | Daniel Michalski | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25+H Bydgoszcz | Clay |
Daniel Michalski form & Vladyslav Manafov form
Daniel Michalski - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Vladyslav Manafov - laatste wedstrijden
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - scratch | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
Warsaw Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Almaty 2 - Clay | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail |