Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.05.99, 24 Jaar
24.05.99, 24 Jaar
Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | Kwalif. | Daniil Glinka | Daniil Tsebrenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Daniil Glinka form & Daniil Tsebrenko form
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Daniil Tsebrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |