WEDSTRIJD
14.10.20 | 1e ronde | Daniil Glinka | Oscar Moraing | 4-6, 6-4, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Daniil Glinka | Oscar Moraing | |
1e Service % | 51/81 (63%) | 59/87 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 39/59 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/87 (40%) | 28/81 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Moraing | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Moraing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniil Glinka vs. Oscar Moraing - onderlinge wedstrijden
14.10.20 | 1e ronde | Daniil Glinka | Oscar Moraing | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Daniil Glinka form & Oscar Moraing form
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Oscar Moraing - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wei-Lin Chen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.12.22 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Jarno Jans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Nico Hornitschek | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |